Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 16 Kategoride Toplam 78 Ürün Bulunmaktadır.

Abajur ” Lamba “Dinleme Cihazı
resim

Abajur ” Lamba “Dinleme Cihazı

Ana Sayfa » DİNLEME CİHAZLARI » Abajur ” Lamba “Dinleme Cihazı
Fiyat : 860 650 TL
Ürün No : 1418
Tarih : 01 Ağustos 2014
Adet :

Abajur ” Lamba “Dinleme Cihazı

PROFESYONEL DİNLEME CİHAZI

Not : Istediğiniz Abajur veya okuma lambasının içerisine yerleşebilir veya sizin bizzat Abajurunuza yerleştirilebilir
istediğiniz modeli seçebilirsiniz, yerinize biz satın alıp veya siz satın alıp bize gönderebilirsiniz, cihaz yerleştirildikten sonra sonrası zaman kargoya verilir ve sizlere gönderilir.

CİHAZ SİM KART İLE ÇALIŞIR. BU CIHAZ YURT İÇİ VE YURT DISINDAKI TUM OPARATORLERDEDE CALISIR.(BÜTÜN AVRUPA,ASYA,AFRIKA,ORTADA DOGU ULKELERI VB.)
ÖZEL İMALATIMIZDIR. CİHAZLARIMIZDA KRİSTAL MİCROFON KULLANILMAKTADIR. DÜNYANIN EN UZUNCA UZAKLıK DİNLEME CİHAZI PRİZ İÇİNE YERLEŞTİRİLDİ.
KESİNTİSİZ SINIRSIZ İSTEDİĞİNİZ SAATTE DİNLEME İÇİN İDEAL ÇÖZÜM

Abajur veya okuma lambasının içerisine yerleştirilmiş bir mikro gsm mödül yardımıyla uzaklık hududu olmaksızın aylarca üstelik yıllarca şarjı bitmeden kullanılabilmektedir.
Cihaz hırsızlığa karşın bir alarm sistemi olarak da kullanılabilmektedir, Bu cihaz normal Abajur veya okuma lambası olarak kullanılabilmekte fakat içerisinde bulunan saklı modül yardımıyla bununla birlikte uzaklık hududu olmayan çok gelişmiş dinleme cihazıdır, bununla birlikte sese duyarlıdır ortamda ses oluştuğu zaman cihaza kodlanmış gsm telefonu numarasını arayarak ortamda olup bitenleri dinlemenizi sağlamaktadır, tüketimi çok basittir, tak çalıştır sistemiyle rastgele bir teknik haber gerektirmez. istediğiniz zaman cihaza yerleştirilen sim kartın numarasını arayarak dinleme yapabilir bizzat telefonunuza kayıt edebilirsiniz.

Cihaz nitelikleri :

• Kristal Microfon ( Duyarlı ses etkileyici)
• GSM modül
• Sizin tercih edeceğiniz abajur veya okuma lambası.
• Harika GSM verici
• En uzunca aralıklı dinleme aleti
• En sıkı kamuflaj
• Kesintisiz enerji
• Ayarlanabilen/değiştirlebilen özellikler
• Her çeşitli simkart ile çalışabilme
• Prof dinleme sistemi

Dinleme cihazlarının entegre edildiği eşyalar çok mühimdir. Eşyanın ortama uyumluluğu ve dinleme cihazının farklılık edilmeyecek biçimde entegresi muvaffakiyet dinlemelerin gerçekleşmesinde kocaman oyun oynayacaktır. Bu 2 temel husus sağlandıktan sonra dinleme cihazının teknik özelliklerine uyarı etmek gerekir. Bu noktada ortama uyumluluğu, olağan bir aramada farklılık edilmemesi ve yüksek kalite ses kaydı özellikleriyle abajur dinleme cihazı ön tasarıya çıkmaktadır. Hanede, iş yerinde ve ek olarak pekçok bölgede kullanılabilecek durumda olan abajur dinleme aleti, her çeşitli ortama uyum sağlayacağından çok kapsamlı bir kullanım alanına sahiptir.

Abajur dinleme cihazı,.tam olarak farkıyla istenilen abajur modellerinin içerisine entegre edilebilmektedir. Dinleme cihazlarının en kocaman sorunu durumda olan sarj sona ermesi sıkıntıları  olarak ile satın edinilen abajur dinleme cihazlarında tam olarak ortadan kaldırılmakta. Özel teknolojiler faydalanılarak üretilen abajur dinleme aleti, hiçbir biçimde şarj gereksinimi duymamaktadır. Uzunca müddetli dinlemelerde karşılaşılacak durumda olan şarj sıkıntıları da böylece ortadan kalkmış olmaktadır. Bununla Birlikte Gsm modül bir dinleme aleti olması özelliği ile de uzunca nefesli dinlemelere kocaman oranda katkı sağlamaktadır.

Abajur dinleme aleti çok pratik bir kullanım alanına sahiptir. Abajurun içerisine entegre edilen dinleme cihazında bulma yapabilmesi için özel bir sim kart yer almaktadır. Ortamdaki ses desibeli arttığında abajur dinleme aleti içerisinde bulunan özel sim kart ile dinlemeyi gerçekleştirmek talep eden kişiyi aramaktadır. Ortamın sesi bu bulma ile aktarılabileceği benzeri dinleme inşa etmek talep eden bireyin, abajur dinleme aleti içerisindeki telefonu araması da ortamın dinlenmesini sağlayabilmektedir. Bütün Gsm operatörleriyle uyumlu durumda olan abajur dinleme aleti Gsm modül meydana geldiği için telefon konuşması kalitesinde ses kaydı yapmış olmaktadır.

Uygun fiyatı ve kalifiye ürün siyaseti güden  olarak, abajur dinleme cihazlarında da içerisinde yer aldığı siyaseti tam olarak meydana koymaktadır. Müşterisinin memnuniyetini her çeşitli menfaatten öncelikli tutuna.tam olarak, abajur dinleme cihazında da 1350 TL’lik fiyatıyla bunu bütün açıklığıyla ön tasarıya sürmektedir. Siz de her çeşitli kullanım alanına uyumlu durumda olan abajur dinleme cihazını.tam olarak farkıyla 1215 TL’den edinebilirsiniz. Satış ardından her çeşitli takviyesi müşterilerine imkanı sunan.tam olarak, yaşadığınız sorunlarda her an yanınızda olacak. 2 sene garantisi bulunan abajur dinleme cihazını EFT/havale ödemeleriyle %10’luk indirimden yararlanabilirsiniz.

protech

HIZLI SATIN ALMA FORMU

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz