Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 16 Kategoride Toplam 78 Ürün Bulunmaktadır.

Android Telefon Takip Yazılımı
resim

Android Telefon Takip Yazılımı

Ana Sayfa » TELEFON DİNLEME YAZILIMLARI » Android Telefon Takip Yazılımı
Fiyat : 1500 1000 TL
Ürün No : 1187
Tarih : 11 Eylül 2014
Adet :

Android Telefon Takip Yazılımı

android

 

android-casus-telefonlar

Şimdiye Civarı Geliştirilmiş En İyi Samsung ANDROID Telefon Takip Yazılımı Meydana Iştirak Eden program Dünyaca Populer Taşınabilir istihbarat Şiketi Meydana Iştirak Eden 400 e Yakın Çalışanıyla tahmini 3 Senelik Iş Neticesi Ortaya Çıkardığıyazılım Amerikada Haberlere ve Gazetelere Konu Meydana Iştirak Eden Telefon Takip Programının Manual Upload ( Elle Yükleme ) Versiyonudur…
Türkiye’ de Piyasaya Getirilen program Sizlere Mükemmel Harika Takip Olanağı Olanağı Sağlar . Amaç Telefonda En Basit Belirti Göstermeyen Tamamıyla Saklı Personel Sistem Sizi Hiç Bir Biçimde Deşifre Etmeyecektir.

Telefon Dinleme

ÇocuĞunuzun Telefonunuda Ani Takip İmkanı Olmayanlar İçin Programın Geliştirilmiş Bir Yabancı Özelli Sayesinde Çocuğunuzun Zaman İçindeki Komuşmalarnı Müsait olduğunuzda Ses Dosyalarını Bilgisayarınıza İndirip Dinleye Bilirsiniz.

Ortam Dinleme

Hedef Telefonda Kesintisiz Ortam Dinlemesi Yapabilirsiniz Ani Takip İmkanı Olmayanlar İçin Programın Geliştirilmiş Bir Yabancı Özelliği Sayesinde Çocuğunuzun Zaman İçindeki Konuşmaları Müsait olduğunuzda Ses Dosyalarını Bilgisayarınıza İndirip Dinleye Bilirsiniz.

Resim Video Ve Ses Dosyası Takibi

Takip Edilen Telefonun Galerisindeki Bütün video ve Fotoğrafları ve Ses Uzantılarına Ulaşabilirsiniz.

Mesaj ( SMS ) Takibi

Hedef Telefona Yüklenen Programın Başka Bir Özelligi İse Mesaj ( SMS ) Takip Yazılımı Az ismi F-US (FOLLOW-UP SMS) Izleyen Bireyin Yaptığı SMS Iletilerini GSM Operatörlerinde Koltuk Alan SHORT Message Service Özelliği Sayesinde Sizlere Takip Olanağı Olanağı Sağlar . (FOLLOW-UP SMS) Başka Bir Deyişle Telefonda yapılmış olan SMS Iletilerinin Kopyasını Saklıca Hiç Bir Belirti Olmadan Kayıt Eder Firmamızın Sizi Yönlendireceği Kullanıcı Oturumu ve Şifresiyle Ğiriş Inşa Ederek SMS Iletilerini Okursunuz..

Sim Kart Takibi

Cep Telefonlarda Koltuk Alan ve Her Biri Aracılığıyla SIM Kart Diye Malum Orjinal Açılımı SCT Meydana Iştirak Eden (SIM CARD TRACKING) GSM Operatörlerinde Koltuk Alan SHORT Message Service Desteğiyle Amaç Telefon Sim Kart Değişse Dahi Sizlere Bilgi Verir.

Arama Ve Aranma Geçmişi

Çocugunuzun Telefonunda Koltuk Alan SUBSCRIBER IDENTITY MODULE ÖzelliğiYaptığı Çağrıların Bulma Istikametine Dogru Iştirak Eden ve Giden Aramaların Müddetini Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Beraber Ayrıntılı Olarak Görebilmenize Imkân Olanağı Sağlar .

BBM Mesajların Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Toplumsal Basın üzerinden Yaptığı BBM Iletilerini Görebilir Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Beraber Ayrıntılı Olarak Takip Imkân Olanağı Sağlar .

E-Mail Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Yaptığı E-mail Hareketlerini Görebilir Telefonunda Açtığı Bütün Iştirak Eden Giden Bütün E-Postalarını
ve Eklentilerini Ayrıntılı Olarak Takip Imkân Olanağı Sağlar .

Not: E-Mail Takibi Özelliğinin Kullanılabilmesi amaçlı Cihazın Root Olması Gerekiyor .

GPS Koltuk Tespiti ve Konum Bilgisi

Takip Edilen Amaç Telefonun Bulundugu Lokasyon Bilgisini ve Yerini Puan Atışı Olarak Görebilirsiniz. Gsm Telefonlarında
Bulunana Az Ismi PT Meydana Iştirak Eden (PERSONNEL TRACKING) Izleyen Bireyin Koltuk Aldığı Yeri Taşınabilir Telefonlarda Bulunan
GLOBAL POSITIONING SYSTEM Özelliği ve GSM Operatörlerinde Koltuk Alan 3G İnternet Sağlayıcı Özelliği Sayesinde Bir Sürü Az Sapmayla Yerini Saptama Edebilirsiniz.

MMS Takibi

Hedef Telelefonda Edinilen ve Sevk Edilen Multimedya ( MMS ) mesajları görebilme İmkanı saglıyor..

Telefon Kılavuzu Takibi

Hedef Telefonun Rehberindeki Kayıtlı Bütün Numaraları ve İletişim Bilgilerini Görebilme İmkanı Sunar.

Web Geçmişi Takibi

Programın Internet Geçmişi Takipi Özelliği Sayesinde Çocugunuz Gsm Telefonundan Girilen Her İnternet Sitesini Bir Tek Görebileceksiniz ve İnternet Geçmişini Kolay Bir Şekilde İnceleyebileceksiniz.

Facebook Takibi

Takip Edilen Telefondaki Facebook Iletilerini Fotoğraf Hareketlerini Ayrıntılı Olarak Görebilirsiniz.

Not: Facebook Mesaj Takip Özelliğinin Kullanılabilmesi amaçlı Cihazın Root Olması Gerekiyor .

I-Message Mesaj Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Toplumsal Basın üzerinden Yaptığı I-Message Hareketlerini Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Beraber Ayrıntılı Olarak Takip Imkân Olanağı Sağlar .

Not: I-Message Mesaj Takip Özelliğinin Kullanılabilmesi amaçlı Cihazın Root Olması Gerekiyor .

Mesaj Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Toplumsal Basın üzerinden Yaptığı Iletilerini Görebilir Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Beraber Ayrıntılı Olarak Takip Imkân Olanağı Sağlar .

Not: Mesaj Takip Özelliğinin Kullanılabilmesi amaçlı Cihazın Root Olması Gerekiyor .

 

Skype Mesaj Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Toplumsal Basın üzerinden Yaptığı skype Iletilerini Görebilir Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Beraber Ayrıntılı Olarak Takip Imkân Olanağı Sağlar .

Not: Skype Mesaj Takip Özelliğinin Kullanılabilmesi amaçlı Cihazın Root Olması Gerekiyor ..

Viber Mesaj Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Toplumsal Basın üzerinden Yaptığı Viber Iletilerini Görebilir Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya da Numaralarıyla Beraber Ayrıntılı Olarak Takip Imkân Olanağı Sağlar .

Not: Viber Mesaj Takip Özelliğinin Kullanılabilmesi amaçlı Cihazın Root Olması Gerekiyor ..

Whatsapp Mesaj Takibi

Çocuğunuzun Telefonuyla Toplumsal Basın üzerinden Yaptığı Whatsapp Iletilerini Görebilir Rehberdeki Kayıtlı İsmiyle Ya d Numaralarıyla Beraber Ayrıntılı Olarak Takip Imkân Olanağı Sağlar .

Not : Whatsapp Mesaj Takip Özelli


protech

HIZLI SATIN ALMA FORMU

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Benzer Ürünler