Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 16 Kategoride Toplam 78 Ürün Bulunmaktadır.

Araç İçi Mini Dinleme Cihazı
resim

Araç İçi Mini Dinleme Cihazı

Ana Sayfa » DİNLEME CİHAZLARI » Araç İçi Mini Dinleme Cihazı
Fiyat : 600 450 TL
Ürün No : 1398
Tarih : 23 Eylül 2014
Adet :

Araç İçi Mini Dinleme Cihazı

a8

Mini-A8-Car-GPS-Tracker-Global-Real-Time-4-Bands-GSM-GPRS-Security-Auto-Tracking-Device

  • Araç içerisine yerleştirilen A8 Mini Dinleme Cihazı ile aracın bulunduğu nokta belirli aralıklarla belirleyeceğiniz telefon numarasına sms olarak bildirilir.
  • Cihazın içerisine yerleştireceğiniz bir sim kart sayesinde hem o cihazın yerleştirildiği aracın yerini tespit edebilir ve aracın içerisini dinleyebilirsiniz.

Yeni bir ürün olmasına rağmen kısa zamanda en çok satanlar listesine girerek büyük bir etki gören mini a8 dinleme ve yer tespit cihazı sayesinde artık aracınız çalınsa bile yerini araç dinleme cihazı ile  tespit etmke çok kolay olacaktır.

Cihazı aynı zamanda taksiciler de kullanabilir, gece çalışan taksicilerin bu cihaz sayesinde art niyetli müşterilerden gelebilecek tehlikeleri bertaraf etme imkanı vardır.

Mini A8 ortam dinleme ve yer tespit cihazı taksinin bulunduğu noktayı SMS yoluyla size bildirmektedir. bu sayede cihazdan gelen veriler sayesinde aracın yerini tespit etmek mümkündür, tek şarj ile 6 saat dinleme ve 7 güne kadar bekleme süresi bulunan cihaza sadece bir sim kart yerleştirmeniz yeterlidir.

protech

HIZLI SATIN ALMA FORMU

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz