Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 16 Kategoride Toplam 78 Ürün Bulunmaktadır.

Askılık Gizli Kamera Harekete Duyarlı
resim

Askılık Gizli Kamera Harekete Duyarlı

Ana Sayfa » GİZLİ KAMERALAR » Askılık Gizli Kamera Harekete Duyarlı
Fiyat : 250 150 TL
Ürün No : 1551
Tarih : 29 Ekim 2014
Adet :

Askılık Gizli Kamera Harekete Duyarlı

askilik kamera

gizli kamera askilik

VİDEO VE SES KAYIT ÖZELLİĞİ

HAREKET SENSÖR ÖZELLİĞİ

 

Askılık kamera ile isterseniz  sesli video, isterseniz resim çekebilirsiniz
Hareket ve Ses’ e hassas , asıkılık görünümde meydana gelen bu gizli kamera ile tahmini tam şarj ile 2 saat sesli, rengarenk , video kaydı yapılabilir. Sese hassas kamera özelliği yardımıyla yalnızca ses idrak etme yapar ise otomtatik olarak video kayda başlar ve 5 dk sonra rastgele bir ses idrak etme yapmaz ise otomatik olarak videoyu kayıt altına alır ve bekleme konumuna geçer, önümüzde ki ses idrak etme yapana civarı , fotoğraf çekme özelliği şuanki . Gizli kameramızın dahili hafızası yoktur, saklı kameranın mikro SD bellek kart girişi yer almaktadır ve en yüksek 16 GB destekler.
Askılık Gizli  Kamera Harekete Hassas Sese hassas saklı kamera video çözünürlüğü 1280 x 960 Megapiksel ve 30 fps. Yapılmış Olan video kayıtlarını PC ile bağlantı kurduğunuzda rastgele tek Cd ya da driver istemeden, tak & çalıştır niteliğine sahip, video ve fotoğraf kayıtlarını takip edebilirsiniz , video çekimlerde tarih ve saat göstergesi şuanki .

 

Askılık Gizli Kamera Nerelerde Kullanılabilir ?

Bebek ve Dadı bakıcılarına emanet ettiğiniz kımetli çocuklarınıza ne türlü davrandığını görebilirsiniz. Ofis-iş yeri-mağaza benzeri yerlerde, çalışanlarınız ne türlü çalıştıklarını veya çalışmadıklarını, ofisinizi hangi çalışan mouse aracılığıyla karıştırılıyor takip edebilirsiniz . İş toplantılarınızda yapılmış olan müzakereleri kayıt altına alıp daha daha sonra hatırlamadığınız yerde sizlere bu görüntüler destekçi olacaktır

Yapılan Kayıtlar Nasıl İzlenir ?

Kutu içeriğinden çıkan USB kablosu ile bilgisayarla bağlantı kurulur ve ilgili kayıtlar izlenebilir, silinebilir yada kopyalanabilir. Askılık kamera hafıza kartı çıkartılarak,  kart okuyucu yardımıyla bilgisayardan izleyebilirsiniz can you buy viagra without a prescription.

Kamera nasıl şarj olur ? 

Askılık kamera dahili şarj edilebilir bataryası mevcut,  gizli kameranın kutu içeriğinde çıkan USB bağlantı kablosu ile şarj edilebilir.

Askılık Gizli Kamera Genel Bilgi 

  • Askılık görünümde gizli kamera sese duyarlı video kayıt özelliği
  • Harekete duyarlı özelliği ile daha çok kayıt
  • Maksimum 16 GB mikro SD kart destekler
  • Tak & Çalıştır,
  • Driver program gerek duymaz

Kutu içeriği

  • Ses’ e duyarlı askılık kamera
  • Montaj için aparat
  • USB data kablosu
  • Türkçe Kullanım kılavuzu

HIZLI SATIN ALMA FORMU

1 adet
2 adet
3 adetFacebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz