Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 16 Kategoride Toplam 78 Ürün Bulunmaktadır.

Casus Masa Saati Gizli Kamera
resim

Casus Masa Saati Gizli Kamera

Ana Sayfa » GİZLİ KAMERALAR » Casus Masa Saati Gizli Kamera
Fiyat : 179 149 TL
Ürün No : 1197
Tarih : 13 Eylül 2014
Adet :

Casus Masa Saati Gizli Kamera

casus-masa-saati

Harekete hassas video çekim özelliği ile sehpa saati gizli kamera güvenlik amacıyla kullanıır. Bu ürün evinizde, işyerinizde, ofisinizde ve aracınızda kolayca kullanabileceğiniz bir gizli kamera sistemidir. Gizli kameralı sehpa saati 32 GB’a civarı mikro SD kart destekler. tekşarj ile bir bir sürü kez kayıtta 6 saat, tutum sensörlü video kaydında ise 13 saate civarı çekim yapar.

Toplam 4 tane kayıt özelliği ile arzu eder fotoğraf, arzu eder harekete hassas video, arzu eder sürekli video ve isterseniz yalnızca ses kaydı yapabilirsiniz. Yalnızca ses kayıt özelliği ile tek şarjla 26 saate civarı kayıt alabilirsiniz. Uzaktan komuta ile komut alan sehpa saati gizli kameranın bütün nitelikleri komuta üzerinden muayene edilir.

Bebek bakıcısı gizli kamera olarakta kullanabileceğiniz bu ürün ile bebeğiniz ve siz hep güvende olacaksınız. Ev, iş yeri, büro ve böyle bir bir sürü meydanda güvenlik için kullanabileceğiniz bu ürün ile gözünüz geride kalmayacak.

Masa saati gizli kameranın tutum sensör özelliği nedir ?

Harekete hassas video özelliği yardımıyla , kamera yalnızca rastgele bir tutum idrak etme yapar ise otomatik video kaydına başlar ve her üç dk içerisinde otomatik tutum idrak etme taraması yapar. Tutum idrak etme yapmaz ise kamera otomatik olarak stand by (uyku modu)’na geçer. Bir sonraki hareketi algılayana civarı uyku modunda kalır.

Masa Saati Gizli Kamera Kaç GB Bellek Kartına Ne Civarı Kayıt Yapar ?

Masa saati gizli kamera ile kayıt yapabilmek için mikro SD kart kullanılması gerekiyor . Tersi takdirde rastgele bir kayıt yapılamaz.


HIZLI SATIN ALMA FORMU

1 adet
2 adet
3 adetFacebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz