Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 16 Kategoride Toplam 78 Ürün Bulunmaktadır.

Dijital Gizli Masa Saat Kamera
resim

Dijital Gizli Masa Saat Kamera

Ana Sayfa » 3G GİZLİ KAMERALAR » Dijital Gizli Masa Saat Kamera
Fiyat : 330 275 TL
Ürün No : 1379
Tarih : 22 Eylül 2014
Adet :

Dijital Gizli Masa Saat Kamera

digital

digital2

Dijital gizli masa saat kamera ile aralıksız olarak 12 saat boyunca, hareket sensörlü olarak da bir haftaya yakın gizli video kayıtları elde edebilirsiniz. Uzaktan kumanda sayesinde kolayca kullanabileceğiniz dijital gizli masa saati kamerayı ofisinizde, evinizde ve uygun gördüğünüz her ortamda dikkat çekmeden kolayca kullanabilirsiniz. Çekmiş olduğu videoları hafıza kartına kaydeden bu cihazı bilgisayara bağlayarak tüm videoları gözlemleyebilir veya bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz. Ayrıca dijital gizli masa saat kamera ile 25 saat boyunca görüntüsüz ses kayıtları da elde edebilirsiniz.

 

 

Dijital Gizli Masa Saat Kamera Teknik Özellikleri:Kayıt Formatı: AVI yüksek çözünürlük (HD)
Kayıt Türü: renkli görüntü + ses
Kayıt Süresi: 12 saat
Video Oynatıcı: tak çalıştır, driver veya program gerektirmez.

Dijital Gizli Masa Saat Kamera İle 25 Saat Ses Kayıt İmkanı:

 

Dijital gizli masa saat kamera video kayıtlarının yanı sıra 25 saat boyunca görüntüsüz ses kayıtları da elde edebilmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için uzaktan kumanda üzerinde yer alan mikrofon simgesine basmanız yeterli. Yapmış olduğunuz ses kayıtlarını dinlemek için cihazı bilgisayara USB data kablosu aracılığıyla bağlayarak kayıtlara erişebilirsiniz.

 

Dijital Gizli Masa Saat Kamera İle Fotoğraf Çekimi:

 

Dijital masa saat kamera ile fotoğraf çekme işlemini uzaktan kumanda sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için kumanda üzerinde yer alan fotoğraf simgeli düğmeye basmanız yeterlidir. Fotoğraf boyutları video boyutlarına göre daha düşük olduğundan yüzlerce HD ayarında fotoğraflar çekebilir, bilgisayar ortamında anında görüntüleyebilirsiniz.

protech

HIZLI SATIN ALMA FORMU

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz