Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 16 Kategoride Toplam 78 Ürün Bulunmaktadır.

Full HD Masa Saati Gizli Kamera
resim

Full HD Masa Saati Gizli Kamera

Ana Sayfa » GİZLİ KAMERALAR » Full HD Masa Saati Gizli Kamera
Fiyat : 330 290 TL
Ürün No : 1371
Tarih : 22 Eylül 2014
Adet :

Full HD Masa Saati Gizli Kamera

full-hd-gizli-masa-saati-kamera_4991_1-700x700

 

 

 

1080P Full Hd çözünürlüğünde video kayıtları elde eden bu cihaz 160 derecelik geniş açısı sayesinde büyük alanlarda dahi net video kayıtları elde etmektedir. Görüntülü ve sesli olarak video kayıt çekimi yapabilen full hd masa saati kamera: resim, harekete duyarlı video ve görüntüsüz ses kayıtları da elde edebilmektedir. Ayrıca HDMI özelliği sayesinde TV ile bağlantı kurup, kayıt yapabilir aynı zamanda kayıtları kolayca izleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda aracılığıyla zorlanmadan kullanabileceğiniz bu cihaz; çalışma esnasında hiç bir şekilde belirgin özellik göstermez. Tamamen masa saat görünümünde tasarlanmış bu cihazı kolayca ve hiç bir şüphe çekmeden uzun süre kullanabilirsiniz.

Full HD Masa Saat Kamera Hareket Sensör Özelliği:

 

Cihazın hareket sensörlü özelliği sayesinde daha uzun süre kayıt yapabilir, cihazın boş yere çalışmasını engelleyebilirsiniz. Cihazın hareket sensörlü videosunu devreye geçirdiğiniz an; cihaz boş yere saatlerce kayıt yapmaz, böylelikle şarj süresini uzatır ve kayıtları daha uzun süre tutar.

 

Ses Kayıt Özelliği:

 

Cihazın diğer bir opsiyonu ise görüntüsüz ses kayıtları elde etmesidir. Kumanda üzerinde yer alan mikrofon düğmesine basarak cihazla uzun süreli görüntüsüz ses kayıtları elde edebilirsiniz. Böylelikle cihazı hem kamera, hem de ortam dinleme cihazı olarak bir arada kullanabilirsiniz.

 

HDMI Üzerinden Sunulan Çözünürlük Ayarları:

 

Full HD: 1920 x 1080P | Orta: 1440 x 1080P | Düşük: 1280 x 720P

 

Kutu İçeriği:

 

  • Full HD masa saati kamera
  • Uzaktan kumanda
  • HDMI kablo
  • USB data kablo
  • AC şarj adaptörü

protech

HIZLI SATIN ALMA FORMU

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz