Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 16 Kategoride Toplam 78 Ürün Bulunmaktadır.

Iphone 6 Telefon Dinleme Yazılımı
resim

Iphone 6 Telefon Dinleme Yazılımı

Ana Sayfa » EN ÇOK SATANLAR » Iphone 6 Telefon Dinleme Yazılımı
Fiyat : 2000 1500 TL
Ürün No : 1517
Tarih : 27 Ekim 2014
Adet :

Iphone 6 Telefon Dinleme Yazılımı

iPhone 6  Telefonlarını Dinleyin

 

Aramaları dinleyebilen dünyada ki tek iPhone Telefon Dinleme ve Takip Yazılımı

Casus aramalar yapar ve iOS7 üzerindeki BBM yazışmalarını ele geçirir

 

Neden bir iPhone Takip Programına İhtiyacınız Var ?

Sevgiliniz, çalışanınız veya çocuğunuzun bir iPhone’ u mu var onların davranışlarıyla alakalı şüpheleriniz veya güvenlikleriyle alakalı endişeleriniz mi var. Ne tahmin ettiklerini bilmeye hakkınızın meydana geldiğini hissediyorsanız, telefonlarını seyretmek amaçlı bir iPhone takip programı kullanın. Iphone 6 Telefon Dinleme Yazılımı Protech34 ‘ün iPhone takip programı eşsizdir. Diğerlerinden daha çok iPhone aktivitesini saklıca gözetler telefon aramalarını dinleyealim, uzaktan mikrofonu açabilen ve bir iPhone 5s’in BBM iletilerini saklıca gözetleyebilen tek iPhone yazılımı. İlişkini iPhone’larını izleyerek kontrol altına al.

iPhone Casus Programı Nasıl Çalışıyor ?

Protech34 iPhone casusu rastgele bir iPhone’a kurun ve tam denetimi ele aldığını görün bütün iPhona , uygulama aktivitelerini ve GPS lokasyonlarını saklıca takip edin ve bunları görüntülemek amaçlı emniyetli bir web adına gönderin. Bununla Birlikte uzaktan kontrol ile telefon bütün özelliklerini yönetebilirsiniz. Dinamik telefon aramalarını dinlemenizi, iPhone’un koltuk aldığı ortamı dinlemenizi ve iPhone’un BBM iletilerini okumanıza imkân tanıyan yeryüzünde önce telefon dinleme, casus bulma yapma ve BBM izleme özelliklerini içeren .

Bir iPhone’u Protech34 iPhone takip programıyla gizlice takip edin.
Protech34 iPhone Casusu Sizi Bilgi Sahibi Yapar

Başka Bir Deyişle, Bir iPhone’a Casus Yazılım Kurduğunuzda  Neler Öğreneceksiniz?

Protech34 iPhone Yazılımı ile yapabilecekleriniz:

  • Dinamik telefon aramalarında araya girmek ve dinleme yapmak ( konfesans özelliği )
  • Mikrofonu açmak ve iPhone etrafını dinlemek ( ortam çevre  dinleme )
  • iPhone’da depolanan bütün Fotoğrafları , Videoları ve Sesleri görmek
  • Facebook, LINE, WhatsApp, Viber, Skype, iMessage, BBM v.b. ani mesajlaşmaları takip etmek
  • iPhone kamerasını uzaktan kontrol ederek fotoğraf çekmek ( ortamın fotoğrafını çekin )
  • İnternet geçmişini, koltuk işaretlerini ve uygulama kullanımını görmek
  • iPhone yol tarifi defterine, notlara ve takvime casusluk yapmak ( adres tespiti )
  • Iletilerde anahtar kelimeler görüldüğünde dikkat almak ( özel kelime belirleme uyarı )
  • iPhone yasaklı meydanlara girdiğinde dikkat almak ( lokasyon belirleme )
  • 150’nin üstünde iPhone takip casusluk özelliği

İPhone Casus Program ile takip et

Protech34 iPhone Yazılımı İşin İç Yüzünü Ortaya Çıkarır

iPhone yazılımı ele geçirilen bilgileri şifreler ve emniyetli şahsi web portalınıza gönderir İyi tasarım edilmiş arayüzü yardımıyla rahatlıkla iletilere göz atıp, bulma ve işaretleme yapabildiğiniz benzeri raporlar oluşturarak indirebilirsiniz iPhone yazılımı o civarı kuvvetli ki ani iletileri (iMessage, Skype, Whatsapp, Viber, LINE, Wechat), SMS leri, bulma kayıtlarını, web geçmişini, koltuk işaretlerini, takvimi, notları, GPS lokasyonlarını, yol tarifi defterini ve daha bir bir sürü veriyi ele geçirir sizlere iletilerde anahtar kelimelerin belirdiğini veya iPhone yasaklı alanlarına girildiğini bilgi verici Dikkat Sihirbazını da sağlıyoruz. Ve unutmayın ki iPhone yazılımı Bulma Dinleme ve Casus Bulma özelliklerini sunan tek casusluk mahsulüdür . Daha fazlasını keşfetmek amaçlı aşağıdaki etkileşimli gezinme özelliğini kullanın veya bütün nitelikleri rastlamak amaçlı casus telefon karşılaştırıcı’yı kullanın.

 

iPhone’da casusluk yazılımı için neden Protech34 ‘ü  seçmeliyim ?

Protech34‘ ü bir lise müzik grubuna karşın bir klasik rock grubu olarak düşünebilirsiniz benzer şeyi seslendiriyor olabilirler ancak yalnızca bir tanesi deneyimden iştirak eden kaliteye sahiptir. 2005 senesinde dünyanın önce casus telefon yazılımını ürettiğimizden beri taşınabilir görüntüleme piyasasının içindeyiz. Yaptığımız bütün tasarımlar, geliştirimler, testler ve destekler bizzat bünyemizde gerçekleştirilmiştir, hiç bir harici tedarikimiz bulunmamaktadır. Sevinçli müşterilerin paradan daha mühim olduğuna inanıyoruz. İşte bu sebeple hakikat ve istisnasız 10-günlük ücret iadesi sözü verici tek firmayız. Yardım departmanımız firmamızın bölünmez bir parçası olup, ürün geliştirme evresinin tamamında koltuk almaktadır . Dolayısı Ile Protech34 iPhone yazılımı seçtiğinizde yalnızca eşinin benzeri olmayan Etkin Bulma Dinleme özelliğini değil bununla birlikte senelerin taşınabilir yazılım tecrübesi ve dünyanın her tarafında milyonlarca birey aracılığıyla kullanılan kendini ispat etmiş teknolojisini de seçmiş olacaksınız.

protech

HIZLI SATIN ALMA FORMU

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz