Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 16 Kategoride Toplam 78 Ürün Bulunmaktadır.

Mıknatıslı Araç Takip Cihazı
resim

Mıknatıslı Araç Takip Cihazı

Ana Sayfa » ARAÇ TAKİP CİHAZLARI » Mıknatıslı Araç Takip Cihazı
Fiyat : 3500 1450 TL
Ürün No : 1294
Tarih : 18 Eylül 2014
Adet :

mik

m7banner

 

Kolay ve pratik uygulamalı tek araba ( araç ) takip cihazıdır.  Araba altına mıknatısları sayesinde tek saniyede monte edebilme avantajı sunmaktadır.  Sistem online olarak çalışmaktadır.  Cihaz içinde yerleştirilecek tek cep sim kart ile internet üzerinden canlı olarak takip edilebilmektedir.  TC101 sahip ortaya geldiği dik kapasiteli bataryası sayesinde tek ayı aşkın müddetle konum bilgilerini araliksiz olarak gönderir.  Cihaz sahip ortaya geldiği dik kazançlı gps alıcı modülü ve anteni sayesinde araba altından bile GPS uydu bilgilerini başarıyla alabilmekte ve hata payını yok denecek kadar az düzeylere indirgemektedir .

Sistem arayüzü Türkçe arayüze sahip olup ,  takip anında da tüketimi nihai derece pratiktir .  Dedektiflik hizmeti verenler ,  çocuklarını izlemek isteyenler ,  eş takibi ve sevdiklerinizin gözlem altında olması gerekli olan vaziyetlerde kullanılabilecek prof takip çözümüdür.

Profesyonel Gizli Mıknatıslı Araç Takip Cihazı

 

TC101 özel korumalı kasası yardımıyla sahip meydana geldiği elektronik aksamı bütün harici etkilerden başarıyla korumaktadır .  Yağmur ,  nem ,  ateş gibi vb .  bütün harici etkenler cihazın çalışmasını etkilemez .  Sahip meydana geldiği özel mıknatısları yardımıyla güçlü tek şekilde otomobil metal yüzeyine yapıştırılır .  Bu sayede bozuk yok koşullarında ,  titreşimlerde ve çukurlara girilip çıkılmasıyla meydana gelen sarsıntılarda kendini bırakmaz.

Cihaz Abd menşeili olup GSM sistemi Türkiye’de ki bütün operetörler ile uyumludur .  GSM Modülünün IMEI numarası T . K . ‘a kayıtlıdır ve piyasadaki tek takım Klon IMEI işlemi görmüş cihazlardan değildir .  1-2 hafta içerisinde kaçak gsm telefonu muamelesi görerek kapanmaz .  Cihaza ilişkin imei numarası  , faturası üstünde de beyan edilmek üzere verilmektedir .  Dolayısıyla bu sektördeki satılan GSM tabanlı  ( gsm dinleme ve takip cihazları )  sistemlerde meydana gelen mağduriyetleri yaşamazsınız .

Cihazın IMEI numarası T . K . ‘ya kayıtlıdır .

Faturası üstünde IMEI numarası sözlü olmayan olarak sunulmaktadır .  Sistem haritalama arayüzü Türkçe’dir.

 


HIZLI SATIN ALMA FORMU

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz