Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 16 Kategoride Toplam 78 Ürün Bulunmaktadır.

Mini Mıknatıslı Araç Takip Cihazı – ONLİNE CANLI TAKİP
resim

Mini Mıknatıslı Araç Takip Cihazı – ONLİNE CANLI TAKİP

Ana Sayfa » ARAÇ TAKİP CİHAZLARI » Mini Mıknatıslı Araç Takip Cihazı – ONLİNE CANLI TAKİP
Fiyat : 1450 TL
Ürün No : 1847
Tarih : 23 Nisan 2015
Adet :

 

miknatisli-arac-takip-cihazi---online-int-takip-5174801_1425670792mini-miknatisli

miknatisli-arac-takip-cihazi---online-int-takip-5174801_1425670794

 

miknatisli-arac-takip-cihazi---online-int-takip-5174801_1425670795

 

montaj

MIKNATISLI ARAÇ TAKİP CİHAZI

PROFESYONEL ORJİNAL IMEI KAYITLI CİHAZ

30 GÜN BATARYA SÜRESİ

Kolay ve pratik uygulamalı bir araç takip cihazıdır. Araç altına mıknatısları sayesinde 1 saniyede monte edebilme avantajı sunmaktadır. Sistem online olarak çalışmaktadır. Cihaz içinde yerleştirilecek bir gsm sim kart ile internet üzerinden canlı olarak takip edilebilmektedir. TC101 sahip olduğu yüksek kapasiteli bataryası sayesinde 1 ayı aşkın süreyle konum bilgilerini aralıksız olarak gönderir. Cihaz sahip olduğu yüksek kazançlı gps alıcı modülü ve anteni sayesinde araç altından dahi GPS uydu bilgilerini başarıyla alabilmekte ve hata payını yok denecek kadar az seviyelere indirgemektedir. 

Sistem arayüzü Türkçe olup, takip esnasında da kullanımı son derece pratiktir. Dedektiflik hizmeti verenler, çocuklarını takip etmek isteyenler, eş takibi ve sevdiklerinizin gözlem altında olması gereken durumlarda kullanılabilecek profesyonel takip çözümüdür. 

TC101 özel korumalı kasası sayesinde sahip olduğu elektronik aksamı tüm dış etkilerden başarıyla korur. Yağmur, nem, sıcak vb. tüm dış etkenler cihazın çalışmasını etkilemez. Sahip olduğu özel mıknatısları sayesinde kuvvetli bir biçimde araç metal yüzeyine yapıştırılır. Bu sayede bozuk yok şartlarında, titreşimlerde ve çukurlara girilip çıkılması ile oluşan sarsıntılarda kendini bırakmaz.

Cihaz Amerika menşeili olup GSM sistemi Türkiye?de ki tüm operetörler ile uyumludur. GSM Modülünün IMEI numarası T.K.a kayıtlıdır ve piyasadaki bazı Klon IMEI işlemi görmüş cihazlardan değildir. 1-2 hafta içinde kaçak cep telefonu muamelesi görerek kapanmaz. Cihaza ait imei numarası ,faturası üzerinde de beyan edilmek üzere verilmektedir. Dolayısı ile bu sektördeki satılan GSM tabanlı (gsm dinleme ve takip cihazları) sistemlerde yaşanan mağduriyetleri yaşamazsınız.

Cihazın IMEI numarası T.K.ya kayıtlıdır. IMEI numarası yazılı olarak sunulmaktadır. Sistem haritalama arayüzü Türkçe?dir.

CANLI ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

TAKİP VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


protech


HIZLI SATIN ALMA FORMU

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz