Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 16 Kategoride Toplam 78 Ürün Bulunmaktadır.

Oda Parfümü Ortam Dinleme Cihazı
resim

Oda Parfümü Ortam Dinleme Cihazı

Ana Sayfa » DİNLEME CİHAZLARI » Oda Parfümü Ortam Dinleme Cihazı
Fiyat : 750 550 TL
Ürün No : 1164
Tarih : 10 Eylül 2014
Adet :

Oda Parfümü Ortam Dinleme Cihazı

Oda Parfümü Profesyonel Dinleme Cihazı Nasıl Çalışır ?

Herhangi tek sim kartı cihaza takmalısınız . Ek Olarak ardından dinleme inşa etmek dilediğiniz yere yerleştirmelisiniz . Ek olarak ardından dilediğiniz zaman simkartı telefonunuzdan arayarak dinleme yapabilirsiniz . Bu üründe kullanlan sim kart modülü esasında tek gsm telefonu mekanizmasına sahiptir .

Gsm telefonundan tek farkı tuşlarının olmamasıdır . Arandığı an cihaz otomatik olarak telefonu yanıtlar . İsterseniz ses sensörünü aktiv edebilirsiniz . Böylelikle cihaz bizzat tek ses algıladığı süre sizi arar . Böylelikle hiçbir konuşmayı kaçırmamış olursunuz . Dinlediğiniz sesleri tek sürü temel birşekilde de kayıt edebilirsiniz . Cihaz sizi aradığında telefonunuzun ses kayıt butonuna basmanız yeteri kadar olacaktır . Böylelikle bütün konuşmaları kayıt altına almış olursunuz . Cihazın üstünde rastgele tek dikkat ışığı veya ses çıkarabilecek tek sistem yoktur .

Tek masanın altına yapıştırılabilir . İsterseniz tek saksının içerisine bırakabilir , çocuğunuzun eşinizin veya arkadaşınızın rastgele tek giyisisine saklayabilirsiniz . Ceket , palto benzeri astarlı elbiselere tek sürü kolay bir şekilde tek köşesinden açarak yerleştirebilirsiniz . Cihaz yalnızca ve yalnızca 3 gr ağırlığındadır . İsterseniz tek Otomobilin içerisine görünmeyecek biçimde de bırakabilirsiniz . Başka Bir Deyişle kısacası aklınıza gelebilecek heryere bırakabilirsiniz . Sim kart üzerinden kontakt kurduğu için mesefe hududu şüphesiz yoktur . Personelinizin eşinizin çocuğunuzun; Dizüstü çantasına , aracına , büronuna , evine vb . her yere yapıştırıcı özelliği yardımıyla kolay bir şekilde bırakabilir ve dilediğiniz yerden dinleme ve takip yapabilirsiniz . Dünyanın en gelişmiş dinleme aleti mahsulüdür . Gsm tabanlı , mini ortam dinleme modülü . Mesefa hududu olmaksızın , cihazın yer aldığı ortamı gsm telefonu sistemini bire tek faydalanarak dinleyin.

Profesyonel Dinleme Cihazı Özellikleri

 • Sese duyarlı (VAS) özelliği ile sizi bilgilendirir. Ev, ofis ve araç içi uygulamaları için idealdir.
 • Ses Sensörü sayesinde bir konuşma olduğunda bu süper cihaz otomatikmen sizi arar, sizde kimse birşey anlamadan dinleme yapabilirsiniz.
 • Ses sensörünü aktiv etmek tamamen sizin elinizde ( isterseniz o bir ses algıladığında sizi arasın, isterseniz ses sensörünü kapatıp canınız ne zaman aramak isterse o zaman arayın.
 • 60 metrekare çevresindeki her şeyi uydu aracılığıyla net bir şekilde dinleyebilme
 • 2 Mikrofonla daha iyi dinleme
 • GSM (850/900/1800/1900MHz)
 • Şarj edilebilir 1500mAh lithium batarya
 • Bilgisayarınızın usb girişinden şarj edilebilir
 • Adaptörü ile şarj edilebilir.
 • Bekleme süresi 10 gündür.
 • Konuşmaları kesintisiz olarak 7 Saat dinleyebilme imkânı sunar.
 • Mini tasarım sayesinde farkedilmez.
 • Çalışırken herhangi bir ses çıkarmaz ve ışık yanmaz farkedilmez.

 


protech


HIZLI SATIN ALMA FORMU

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz