Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 16 Kategoride Toplam 78 Ürün Bulunmaktadır.

Ucuz Kol Saati Gizli Kamera
resim

Ucuz Kol Saati Gizli Kamera

Ana Sayfa » GİZLİ KAMERALAR » Ucuz Kol Saati Gizli Kamera
Fiyat : 150 TL
Ürün No : 1413
Tarih : 30 Eylül 2014
Adet :

Ucuz Kol Saati Gizli Kamera

ucuz-kol-saati-gizli-kamera

Ucuz ve dekoratif tasarımıyla hem tek kol saati, hem tek de gizli kamera olarak kullanabileceğiniz su geçirmez pahalı olmayan kol saat gizli kamera ile tam olarak video fotoğrafları kaydedebilirsiniz. Dik fps sistemine sahip bu muhteşem cihazla davranış şeklinde dahi tam olarak video kayıtları elde edebilirsiniz. 62 derece fikir açısına sahip pahalı olmayan kol saat kamera kapsamlı alanlarda dahi tek sürü etkilidir.

Çalışma boyunca hiç tek biçimde ses, ışık v.b benzeri bariz nitelik göstermez. Bununla Birlikte su geçirmez bu kol saat kamerayı: fotoğraf makinesi, video kayıt elde etmek , ses kayıt sistemi, flash bellek depolayıcısı ve internet cam kamerası olarak çoklu pozisyonlarda kullanabilirsiniz. Bununla Birlikte 4 GB dahili bellek kartına sahip bu elde etmek isteğe ilişkili olarak 8 GB yükseltebilirsinizi.

 

Ucuz Kol Saat Kamera Genel Özellikleri:

 

  • Kayıt Formatı: AVI yüksek çözünürlük
  • Kayıt Türü: renkli görüntü + ses
  • Kayıt Süresi: 1.5 saat
  • Video Oynatıcı: tak çalıştır, driver veya program gerektirmez.

 

Ucuz Kol Saat Kamera Teknik Özellikler:

 

Kayıt Formatı : AVI Yüksek çözünürlük
Kayıt Türü : Renkli CMOS
Hafıza Kart Desteği : Micro SD kart 4 GB
Fotoğraf Kayıt Pixel : 1280 x 960 JPG
Video Kayıt Pixel : 720 x 640 AVI
Görüş Açısı : 62 Derece
USB Uyumu : 2.0
Video Oynatıcı : Quicktime Player, Windows Media Player
Ürün Boyutu : 52 X 45 X 15 mm
Ürün Ağırlığı : 100 Gram

Ucuz Kol Saat Kamera Kullanımı:

 

Öncelikle cihazı minimum 2 saat boyunca şarj ediniz. Şarj işlemi tamamlandıktan sonra cihazı açmak için sağ üst tarafında yer alan düğmeye basılı tutunuz. Bu işlemden sonra ekranda mavi ışığın sürekli olarak yandığını göreceksiniz. Bu ışığın anlamı cihazın hazır konumda olduğuna işarettir. Cihaz ile kayıta geçmek için: tekrar cihazın sağ üst tarafında yer alan düğmeye 1 defa basıyoruz. Ucuz kol saati gizli kamera Bu işlemi yaptıktan sonra sürekli olarak yanan mavi ışığın 3 defa yanıp söndüğünü ve sonrasında tamamen kapandığını göreceksiniz, bu işlem cihazın video kaydına geçtiğine işarettir. Video kaydını durdurmak içinde tekrar aynı düğmeye 1 defa basmanız yeterli olacaktır. Bu teknoloji harikası kol saat kamera ile fotoğraf çekmek içinde sağ alt tarafta yer alan düğmeye anlık olarak 1 defa basmanız yeterli olacaktır, bu düğmeye basmanız doğrultusunda ekranda ışığın anlık olarak yanıp söndüğünü göreceksiniz. Sadece ses kaydı yapmak istiyorsanız tekrar cihazın sağ alt tarafında yer alan düğmeye 2-3 saniye boyunca basılı tutmanız gerekmektedir. Bu işlem sonucunda ekranda tekrar mavi ışığın hızlı bir şekilde 3 defa yanıp söndüğünü ve ardından tamamen söndüğünü göreceksiniz. Bu işlem cihazın sadece ses kaydı yaptığına işarettir. Cihazın sol alt tarafında yer alan düğme ile ses ayalarını açabilir veya kısabilirsiniz. Sol üst tarafta yer alan düğme ise cihazın saat ayarlarını düzenlemektedir.

protech

HIZLI SATIN ALMA FORMU

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz